Strona główna » Zdrowie » Super żywność

Super żywność

Super żywność

Coraz więcej mówi się, o tzw. super żywności. Do tej kategorii zalicza się produkty o bardzo wysokiej wartości odżywczej. Charakteryzuje je ponadprzeciętna zawartość witamin, minerałów, makro i mikroelementów. Lista produktów superfood jest dość długa, znajdują się na niej m.in.: Jagody Goji. Ze względu na niską kaloryczność, bogactwo substancji odżywczych i dużą zawartość błonnika uznawane są za jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Podobno jedna łyżka Jagód Goji potrafi wypełnić żołądek i zapewnić uczucie sytości na wiele godzin. Czy rzeczywiście tak jest? Czy Jagody Goji faktycznie wspomagają odchudzanie?
Jagody Goji – opinie

O opinie na temat działania Jagód Goji nie trudno. W Internecie jest ich mnóstwo. O tyle, o ile większość z nich jest pozytywna, o tyle o efektach odchudzających nie ma ani słowa…. Nasze zdanie na ten temat jest podobne. Jagody Goji są smaczne, dostarczają wielu cennych składników odżywczych, ale nie odchudzają! Co najwyżej regulują pracę układu pokarmowego.
Dawkowanie:

Zaleca się spożywanie nie więcej niż 20-30g suszonych owoców goji dziennie.
Jagody Goji – cena i gdzie kupić?

Jagody Goji zazwyczaj sprzedawane są na wagę. Za jeden kilogram będziemy musieli zapłacić ok. 50 zł. Zakładając, że będziemy spożywali 20 g suszonych owoców goji dziennie, to kilogramowe opakowanie starczy nam na miesięczną kurację odchudzającą.

Jagody Goji można kupić w sklepach ze zdrową żywnością – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych.