Strona główna » Zdrowie » Tabletki z luteiną poprawiające wzrok

Tabletki z luteiną poprawiające wzrok

Tabletki z luteiną poprawiające wzrok

Do różnych dolegliwości związanych z oczami przyczynia się wiele czynników, chociażby zbyt długie godziny spędzone przez komputerem czy też nieodpowiednie oświetlenie do czytania książki. Te wszystkie czynniki wpływają na pogorszenie ostrości widzenia. Niestety organizm ludzki nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć luteiny, dlatego sięgamy po suplementy. Tylko jak wybrać odpowiedni?

 

Jak działa Lutenea?

 

Jak wcześniej zostano wspomniane, organizm ludzki nie jest w stanie samemu wytworzyć sobie luteiny i zeaksantyny. Te substancje możemy dostarczyć za pomocą pożywienia, jednak optymalna dawka luteiny i zeaksatyny znajduje się w suplementach, takich jak Lutenea. Występują one naturalnie w produktach roślinnych. Warto podkreślić, że największe stężenie luteiny znajduje się w plamce żółtej, która właśnie jest odpowiedzialna za ostrość widzianego obrazu. Luteina w ten sposób zwalcza wolne rodniki, które mogą prowadzić do uszkodzenia fotoreceptorów plamki oka. W preparacie znajduje się także cynk, który zwalcza problem krótkowzroczności. Ponadto, witaminy z grupy B wspomagają pracę nerwu wzrokowego. Najważniejsza rolę pełnią witaminy B6 i B12, które obniżają ryzyko degradacji plamki żółtej.

Czy Lutenea jest skutecznym produktem?

 

Cały skład produktu Lutenea opiera się o cztery najważniejsze składniki: luteiny, cynku, zeaksantyny oraz witamin z grupy B. Ich działanie przestawia się następująco:

  • przyczynia się do polepszenia jakości widzianego obrazu,
  • chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB,
  • zwalcza wolne rodniki i chroni przed uszkodzeniem plamki żółtej,
  • czuwa nad prawidłową pracą nerwu wzrokowego,
  • utrzymuje prawidłowe nawilżenie w gałce ocznej.

 

Lutenea sprawdza się także w przypadku osób, które dość długi czas walczyły z krótkowzrocznością. Ową informację o skuteczności leku można znaleźć chociażby na forach tematycznych. Po regularnym stosowaniu leku można zaobserwować poprawę. Wiele starszych osób zaufało Lutenea, chociażby dlatego, aby ograniczyć uczucie piekących, zaczerwienionych oczu. Wykazuje się także być skutecznym w likwidacji wad wzroku, jak na przykład niewielkiej krótkowzroczności. Metoda zastosowana w Lutenea polega na maksymalnym stężeniu poszczególnych składników naturalnych, które będą wpływać na narząd wzroku.

 

Jak Lutenea wpływa na oczy?

 

Pierwszą ważną rolą Lutenea jest przywrócenie ostrości wzroku. Zawarte w nich składniki mają pomóc w prawidłowej pracy narządu wzrokowego. W siatkówce jest bowiem tworzony precyzyjny obraz obiektu, który jest widziany przez daną osobę z bliska bądź daleka. Nerw wzrokowy nie jest wtedy uciskany, więc pole widoczności nie jest ograniczone. Lutenea także chroni przed różnymi schodzeniami oczu. Dzieje się tak dzięki maksymalnemu stężeniu substancji znajdujących się w preparacie. Mowa oczywiście o luteinie i zeaksantynie. Dzięki nim ściany naczyń krwionośnych są odpowiednio uszczelnione, zaś siatkówka jest chroniona przed szkodliwym promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami. Dzięki temu krążenie w całej gałce ocznej zostało poprawione. Dzięki Lutenea gałka oczna pozostane odpowiednio odżywiona, przez co widziany obraz jest dużo ostrzejszy.

Potwierdzone działanie Lutenea

 

Lutenea jest preparatem, który w znaczny sposób może poprawić Twój wzrok. Co najważniejsze, posiada tylko i wyłącznie naturalne składniki, z ekstraktów roślinnych. Warto pamiętać, że nerw wzrokowy jest jednym z najważniejszych struktur, które wpływają na prawidłowe odtwarzanie widzianego obrazu. W ten sposób nic nie jest uciskane, a pole widzenia nie jest w żaden sposób ograniczone. Składniki chronią także przez różnymi chorobami oczu, które są dość częste. Najbardziej narażoną grupą są osoby w podeszłym wieku oraz alergicy. Co najważniejsze, preparat pomógł także osobom spędzający przy komputerze mnóstwo czasu, głównie mowa tutaj o programistach. Są oni często narażeni na uczucie piasku pod powiekami czy też pieczenia lub swędzenia. Objawy z czasem ustępują, wszystko zależy od organizmu danej osoby.  Oryginalny preparat można zamówić na stronie producenta. Warto pamiętać, że tylko oryginalny produkt daje gwarancję, że ustąpi swędzenie oczu przez siedzenie przed komputerem czy też poprawi się jakość widzenia.

Lutenea a problem ze wzrokiem

 

Wiele osób zmaga się z problemami ze wzrokiem. Objawia się to nie tylko krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością, ale także uczuciem piasku w oczach czy też zaczerwienieniem oczu. Można oczywiście zmienić pracę na mniej obciążającą, ale nie tędy droga. Ważne jest stosowanie produktów o naturalnym składzie, i taka jest właśnie Lutenea. Skutecznie redukuje pieczenie i swędzenie oczu. Potwierdzają to pozytywne opinie zamieszczane na forach dyskusyjnych. Lutenea jest bezpiecznym preparatem, który można stosować niezależnie od posiadanej wady wzroku. Można także pomyśleć o spożywaniu produktów w luteinę, ale czasami w roślinach znajduje się zbyt mała dawka, aby mogła znacząco wpłynąć poprawę wzroku. Dlatego na rynku istnieją właśnie suplementy diety, które luteinę zawierają w maksymalnej dawce.