Strona główna » Styl życia » 6 najbardziej seksownych kobiet z tatuażami

6 najbardziej seksownych kobiet z tatuażami

6 najbardziej seksownych kobiet z tatuażami

Kręcą je nie tylko delikatne motywy kwiatowe, ale również nawiązywanie do kultury orientalnej, czy oryginalnie wygrawerowane sentencje życiowe. Jakie tatuaże posiadają najseksowniejsze tatoo women z Instagrama? Zobaczcie!

 

Jacqueline Ferreira

Jacqueline jest tą z kobiet, które preferują w większości delikatne, subtelne wzory. Szczególnie mocno przypadły jej do gustu elementy skrzydeł. Ma je wytatuowane zarówno na klatce piersiowej, jak i z tyłu, na plecach (tak, nam to tez przypomina Dodę). Nieco „ostrzej” jest na przedramieniu – tutaj widoczne są motywy kwiatowe w postaci róż, co tylko dodaje pikanterii jej kociemu look’owi. Gdzieniegdzie można wypatrzeć również krzyże.

Źródło: https://www.instagram.com/jaqueferreiraoficial/

Sabrina Raissa

Sabrina woli tatuaże na nogach i pośladkach. Motywem przewodnim jest postać smoka, która przyozdabia praktycznie cały prawy pośladek. Oprócz tego w okolicy uda można dostrzec delikatny kwiatowy wzorek.

Źródło: https://www.instagram.com/saaraissa/

Kayla Cadorna

Kolejna bogini tatuażu, tym razem w wersji kolorystycznej. Patrząc na nią, widzimy głównie róże. Cała w kwiatach – można by rzec. Uwielbia piłkę nożną – nic dziwnego, jej chłopakiem jest Connor Wickham – napastnik londyńskiego Crystal Palace.

Źródło: https://www.instagram.com/kaylacadorna/

Jenah Yamamoto

Z wyglądu niewinna, piegowata blondynka. Sama siebie określa jako ‘gypsy girl’. Lubuje się głównie w kwiatach, a wszystkie tatuaże, jakie posiada, zdobią jej ręce. Uwielbia podróżować.

Źródło: https://www.instagram.com/gypsyone/

Angelica Anerson

Angelica to Rosjanka z krwi i kości. Z powodzeniem łączy w swoim życiu fitness, modeling i tatuowanie. Jej tatuaże są kolorowe i ostre, przywodzą na myśl motywy z krainy fantastyki. Na plecach możemy podziwiać skrzydła, natomiast na prawy udzie i pośladku – łańcuchy i czaszki.

Źródło: https://www.instagram.com/angelica_anders/

A. Kupchinskaya

Pochodzi z Ukrainy. Na lewej stopie ma wytatuowaną Myszkę Miki, a patrząc na jej nogi od tyłu, widzimy urocze kokardki. Oprócz tego na rękach możemy dostrzec kobietę z papierosem oraz skrzydła.

Źródło: https://www.instagram.com/a.kupchinskaya/

Która z dziewczyn podoba Wam się najbardziej?