Strona główna » Seks i związki » Pheroin: cała prawda o sztuce uwodzenia

Pheroin: cała prawda o sztuce uwodzenia

Pheroin: cała prawda o sztuce uwodzenia

Czego pragną mężczyźni

Seksu… też, ale prawda jest taka, że oczekują oni czegoś znacznie więcej: chcą być podziwiani, chcą wywierać wrażenie, wzbudzać zainteresowanie, szacunek. Chcą być chwaleni, chcą słyszeć komplementy i mieć poczucie, że nie są traktowani powierzchownie. Chcą uchodzić za osoby zdecydowane, pewne siebie. Chcą się czuć przy niej jak bohaterowie. I, wreszcie , chcą uwodzić, zdobywać, być wyjątkowymi kochankami.

Myli się ten, kto powie, że jest to portret stereotypowego mężczyzny. To portret prawdziwego mężczyzny. Ten oto portret wykształtował się na przestrzeni dziejów, a duża w tym sprawka samej biologii, ale też psychologii. Nie bez powodu to mężczyznom przypisuje się miano zdobywcy.

No dobrze, ale…

Co z tymi, którzy … zdobywać nie potrafią? Takim osobom brakuje zwykle odwagi do tego, by podejść, zagadnąć, porozmawiać, wywrzeć wrażenie. W efekcie albo całkowicie zniechęcają się do nawiązywania tego typu kontaktów lub po prostu zostają odprawieni z kwitkiem. Dotknięci tym problemem zastanawiają się, czy można coś z tym zrobić.

Tu z pomocą przychodzą liczne badania naukowe oraz związany z tym organiczny związek chemiczny o nazwie Androstadienon. Dzięki analizom skoncentrowanym wokół rezonansu mózgu potwierdzono istnienie w ludzkim ciele cząsteczek, które przyciągają płeć przeciwną. U jedną z głównych ról odgrywa w tym obszarze wskazany Androstadienon, który wytwarzany jest przez gruczoły znajdujące się w ciele. Jego zapach jest praktycznie niewyczuwalny, za to działanie może zdziałać cuda, jeśli chodzi o sferę damsko-męską. Jest to możliwe dzięki zdolności do oddziaływania – poza naszą świadomością, czy też podprogowo, jak to określił prof. Lew-Starowicz – na kobiecy mózg. Wysyła on sygnały, które czynią mężczyznę bardziej atrakcyjnym w oczach kobiety, a także podnoszą poziom jej hormonów.

Problem w tym, że ilości tego związku, produkowanego w sposób naturalny, są zbyt małe, aby „misja zdobywanie” u tych mniej śmiałych miała szansę powodzenia. Na rynku już jakiś czas temu pojawiły się produkty z syntetycznie produkowanym Androstadienonem, jednak jego stężenie, nietrafiony dobór pozostałych składników oraz nieodpowiednie ich proporcje często nie przynosiły oczekiwanych efektów. Czy pojawienie się Pheroin to zmieni?

Pheroin – skład, działanie, cena

Pheroin to feromony nowej generacji, które w odróżnieniu od wielu innych, podobnych przeznaczeniem produktów, działają podwójnie – mają zdolność wpływania zarówno na osobę je stosującą, jak również na tę drugą stronę. Po pierwsze już jedno psiknięcie dyskretnie, acz skutecznie podkreśla męskość oraz podwyższa poczucie własnej wartości, a trzeba przy tym wspomnieć, że feromony te są całkowicie bezwonne.

Po drugie, ich zastosowanie oddziaływuje na kobiety. Jak? Dzięki wysokiemu stężeniu Androstadienonu są w stanie nie tylko przykuć jej uwagę, ale również zwiększyć chęć kontaktu fizycznego, zyskać jej przychylność i sympatię oraz pobudzić ją seksualnie.

Warto docenić również w pełni naturalny skład, który pozostawia skórę wolną od podrażnień. Jego trzon stanowi Androstadienon w swej najsilniejszej postaci – to dzięki wysokiemu stężeniu, niespotykanemu w innych produktach, już po kilkunastu sekundach przekazuje do mózgu kobiety silne bodźce neurologiczne, dzięki czemu zaczyna działać jej podświadomość, a także wyodrębniają się instynktowne potrzeby. Staje się ona również bardziej uległa, otwarta i skłonna do nawiązania kontaktu.

Trzeba zaznaczyć, że sfera damsko-męska nie jest jedyną, w której feromony Pheroin mogą wywołać pozytywne efekty. Tak naprawdę w każdej grupie, w której osoba je stosująca się znajduje – czy to w towarzyskiej, czy w zawodowej – będzie ona postrzegana jako ktoś, kto epatuje pewnością siebie, dominacją, przez co zyskuje zainteresowanie i szacunek.

Jeżeli chodzi o cenę, biorąc pod uwagę inne, dostępne na polskim rynku feromony, Pheroin z kwotą około 180 zł plasuje się na średniej półce. Warto tutaj wspomnieć, że wysoko stężony Androstadienon jest związkiem, który niezwykle trudno wyizolować w warunkach laboratoryjnych, dlatego cena nie może być najniższa.

Pheroin – czy warto?

Liczne opinie osób, które próbowały Pheroin potwierdzają, że nie trzeba długo zastanawiać się nad tym, jak rozpocząć rozmowę z piękną nieznajomą. Zabieganie o jej uwagę również jest zbędne, ponieważ zamiast tego działa silnie skoncentrowany Androstadienon. Warto także przypomnieć, że przekaźniki płynące od feromonów docierają do mózgu kobiety już w po kilkunastu sekundach.

Z pewnością jest to szansa na krok milowy w kontaktach damsko-męskich dla tych, którzy do tej pory pozostawali w cieniu swoich rywali.