Strona główna » Po męsku » Najmodniejsze fryzury męskie w 2017 r.

Najmodniejsze fryzury męskie w 2017 r.

Najmodniejsze fryzury męskie w 2017 r.

Nieśmiertelny pompadour

Styl pompadour króluje niezmiennie od kilku sezonów. Na czym polega? Wystarczy podnieść i zaczesać przednią warstwę włosów do tyłu, przy czym boki pozostają krótkie (krótko przystrzyżone lub zupełnie wygolone). Co rusz pojawiają się modyfikacje tego stylu i panowie zaczesują włosy np. na bok.

Samuraj/wiking

Kolejna bardzo popularna fryzura, do której – chcąc nie chcąc – potrzeba zapuścić włosy. Nie oszukujmy się, wymaga to nie lada cierpliwości, dlatego mówi się, że to fryzura dla najwytrwalszych 🙂 Jak już będą włosy, będzie i kucyk lub kok. Może być stworzony niedbale lub z dokładnym zaczesaniem wszystkich pasm. Większość panów ma do tego przystrzyżone boki i tył głowy.

Cezar/na Clooney’a

O tej fryzurze można powiedzieć tylko jedno: klasyka, klasyka i jeszcze raz klasyka. No i może jeszcze elegancja w każdym calu. Krótko przystrzyżone włosy, delikatnie zaczesane na jeden bok. Styl absolutnie ponadczasowy.

Długie

Panowie, długie włosy wracają! Co ważne, nie kojarzą się już tylko z rockiem i ekstrawagancją. Mało tego, panowie też już wiedzą, co to znaczy ‘ombre’ i nie wahają się z tej wiedzy korzystać. Naprawdę, długie włosy są fajne!

Grzeczny chłopiec

Chcesz sobie odjąć lat? Wypróbuj ‘niedbałą’ fryzurę z grzywką. Uwaga: nie tylko dla grzecznych!