Strona główna » Seks i związki » Uwodzą hurtowo kobiety dzięki feromonom.

Uwodzą hurtowo kobiety dzięki feromonom.

Uwodzą hurtowo kobiety dzięki feromonom.

Słyszałeś już o nowym zagrożeniu, które dopada coraz większą liczbę kobiet? Na rynku pojawiły się feromony, które wywołują silne pobudzenie seksualne kobiet. Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak wysokie jest stężenie tej substancji. Wychodząc z domu, warto pamiętać o nowym preparacie, który właśnie pojawił się na rynku.

Dlaczego feromony tak silnie działają na kobiety?

Feromony wywołują u kobiety reakcje poza jej świadomością. Staje się uległa. Czuje silne pożądanie. Nie jest w stanie tego kontrolować. Jak ma bronić się przed mężczyznami, którzy feromony wykorzystują w nieprzyzwoitym celu? Czy w ogóle ma taką szansę?

SKĄD TAK WYSOKA SKUTECZNOŚĆ?
„Feromony to substancje chemiczne, które przekazują impulsy elektroniczne do mózgu. Są bezwonne, a organizm odczytuje je przez narząd przylemieszowy VNA. Powodują określone zachowania seksualne poza świadomością odbiorcy. Wzbudzają reakcje fizjologiczne organizmu. Potwierdzono badaniami, że feromony przyciągają płeć przeciwną, pobudzają erotycznie.”

Uwiódł ją dzięki feromonom

„Zwyczajnie mnie wykorzystał. Był czarujący i nieziemsko pachniał.” – anonimowa internautka krzywi się na samo wspomnienie na jednym z popularnych for internetowych. „Straciłam dla niego głowę. Chciałam być jak najbliżej niego. Rano już go nie było. Telefon nie odpowiadał. Buteleczkę z napisem Pheroin zauważyłam na podłodze, ścieląc łóżko. Pewnie mu wypadła, gdy tak pospiesznie się ubierał.”

„Przez feromony przestałam nad sobą panować”

“Sprawdziłam nazwę w internecie i już wiedziałam, czemu dałam się omamić. To był trudny okres. Seryjnych podrywaczy zwykle wyczuwam na kilometr. Feromony uśpiły moją czujność.”

Spotkała tego mężczyznę w klubie jeszcze kilka razy. Flirtował z innymi dziewczynami. Lepiej nie myśl o tym, jak wiele kobiet wykorzystał w podobny sposób dzięki feromonom. Zdarzają się też historie z happy endem. Dzięki tej metodzie można również oczarować swoją wybrankę.

Zbudowali szczęśliwy związek

Przypadek Anity skończył się szczęśliwie. „-Tomka znałam ze studiów. Podrywał mnie, ale ja nie chciałam się wiązać. Po sesji nasz rok zorganizował ognisko. Tego wieczoru patrzyłam na Tomka zupełnie inaczej. Było magicznie… Odpowiadałam na jego zaczepki, pozwalałam się dotykać. Sama byłam zdziwiona, że mam na to ochotę! Następnego dnia nie mogłam przestać o nim myśleć.”

Czujesz feromony – tracisz zmysły

„Szybko zostaliśmy parą. Po kilku miesiącach natrafiłam w łazience na Pheroin. Wściekłam się, ale Tomek wszystko mi wytłumaczył. Przyznał się, że chciał wzbudzić moje zain+teresowanie. Podobałam mu się, ale nie zwracałam na niego uwagi. Dzisiaj jestem wdzięczna feromonom, że zbliżyły mnie do Tomka.”

Historia skończyła się dobrze, bo Tomek miał uczciwe zamiary. Ale ta opowieść jedynie potwierdza, że feromony pozbawiają kobiety zahamowań. Pobudzają, działając na kobiecą podświadomość Sprawiają, że kobieta pragnie ulec mężczyźnie, który przyciąga ją jak magnes.

Używaj feromonów

Dla kobiet najważniejsze są uczucia, emocje i zmysły. Wiesz, jak mocno możesz ją rozbudzić działając na jej podświadomość? Uzbrojony w zapach samca alfa, masz przewagę nad rywalami. Stajesz się najbardziej atrakcyjnym mężczyzną w oczach swojej wybranki. Wykorzystując chemię miłości zwiększasz Wasze szanse na upojny romans.

Miej świadomość, że…

Feromony to nie tylko zapach seksu. Chciałbyś poprawić jakość swojego życia towarzyskiego? Pragniesz zmienić swoje nastawienie? Być bardziej otwarty, przebojowy? Podbijać parkiet, przyciągać spojrzenia? To nie jest efekt placebo. Ty również możesz odczuć ich działanie. Wykorzystując działanie Pheroin potęgujesz Twoją pewność siebie, sprawisz, że ludzie wokół Ciebie będą postrzegać Cię jako mężczyznę z charakterem. Obdarzą Cię dużo większym szacunkiem i zaufaniem!

Artykuł sponsorowany