Strona główna » Seks i związki » Rozpal ogień w swojej sypialni

Rozpal ogień w swojej sypialni

Rozpal ogień w swojej sypialni

Skąd ta nuda?

Wszystkie czynności, które wykonujemy w ten sam sposób, prędzej czy później zamieniają się w rutynę. Ta reguła dotyczy również seksualnych zbliżeń. Za każdym razem to samo miejsce, ta sama pozycja, jednakowe okoliczności. Tymczasem seks to nie porządki, które trzeba szybko ,,odbębnić”. Aby pożycie było udane, trzeba się trochę bardziej postarać. Łóżko zapłonie dopiero wtedy, kiedy wykrzesasz z siebie odrobinę inicjatywy i kreatywności.

Co robię źle?

Często przyczyną łóżkowej nudy są błędy, których dopuszczasz się w sypialni. Oto kilka z najczęściej popełnianych grzeszków:

Myślenie tylko o sobie. Kiedy mężczyzna podczas zbliżenia myśli tylko o swojej satysfakcji, kobieta bardzo szybko się zniechęca. W seksie chodzi przecież o wspólną przyjemność. Sytuacja, w której bierzesz co chcesz i pozostawiasz partnerkę niezaspokojoną, jest zaprzeczeniem zachowania fair play. Pamiętaj o tym, ponieważ egoizm może bardzo szybko obrócić się przeciwko Tobie.

Niechlujstwo. Jeśli o siebie nie zadbasz, nie zdziw się, że partnerka odmówi zbliżenia. Rezygnowanie z prysznica, spanie w brudnej bieliźnie – tylko kobieta o zerowym poczuciu estetyki zgodzi się na zbliżenie z takim mężczyzną. Pamiętaj, że w sypialni ważne są wszystkie zmysły kobiety: zwłaszcza węchu!

Brak skupienia na partnerce. Podczas zbliżenia kątem oka patrzysz w telewizor, komputer, telefon? Bardzo prawdopodobne, że Twoja pani szybko Ci podziękuje. Nikt nie chce być narzędziem do zaspokajania seksualnych potrzeb. Jeżeli zabraknie uczucia i skupienia w łóżku, seks nigdy nie będzie należał do udanych.

Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Pamiętaj o grze wstępnej. Mężczyźni bardzo często pomijają ten element, a okazuje się, że dla kobiet jest on niezwykle ważny. Możesz pokusić się o masaż erotyczny z użyciem pobudzających olejków eterycznych. Doskonałym sposobem będą także ,,brudne” rozmówki. Świntuszenie skutecznie rozpali ją do czerwoności.

Eksperymentuj. Jeżeli zawsze robiliście to w jednej pozycji, pomyśl o odmianie. Przestudiujcie razem kamasutrę i znajdźcie ulubione ustawienie. Dodatkowo, do waszej zabawy możesz skorzystać z pomocy różnych erotycznych gadżetów.

Nie tylko sypialnia. Czasami wystarczy zmienić otoczenie, żeby podkręcić atmosferę między kochankami. Może powinieneś spróbować w kuchni zamiast w sypialni? Albo na pralce zamiast w łóżku? Wybór należy Tylko do Ciebie.

Odgrywanie ról. Warto czasami się zabawić i zaaranżować seks z podziałem na role. Możecie też się przebrać. Poznajcie swoje fantazje i realizujcie je. Pamiętaj jednak, że nie każdego dnia atmosfera jest sprzyjająca do szalonych gierek. Czasami, dla odmiany można powrócić do czułości i delikatności.

 

Weź sprawy w swoje ręce i działaj! Udany seks bardzo często przekłada się na poprawienie relacji w związku. Jeżeli zaspokoisz swoją partnerkę w sypialni, nie będzie musiała szukać zaspokojenia u kogoś innego. Wystarczy trochę się postarać, aby skutecznie zlikwidować nudę w sypialni.