Strona główna » Seks i związki » Czy ona Cię uwodzi? Nauka odczytywania kobiecych sygnałów

Czy ona Cię uwodzi? Nauka odczytywania kobiecych sygnałów

Czy ona Cię uwodzi? Nauka odczytywania kobiecych sygnałów

Sylwetka i postawa

Ciało kobiety mówi o niej wszystko, co chciałaby przemilczeć. Jeśli jest rozluźniona, zachowuje się swobodnie – to sygnał, że dobrze czuje się w Twoim towarzystwie. Gdy jest zestresowana, od razu zauważysz spięte ciało i nienaturalne, skrępowane ruchy. Wyprostowana postawa świadczy o tym, że napina mięśnie, stresuje się i źle czuje się w Twojej obecności.

Jeśli eksponuje talię (podnosi ręce w górę, gdy tylko ma okazję) lub często dotyka dłońmi okolice bioder i pasa, możesz być pewien, że jest Tobą zainteresowana.

Dłonie

Podstawowa zasada mówi, że jeśli kobieta eksponuje przed Tobą wewnętrzną stronę dłoni – jest Tobą zainteresowana. Jeśli zewnętrzną – raczej nie możesz liczyć na płomienny romans. Zwróć uwagę, czy poprawiając lub bawiąc się swoimi kolczykami odsłania przed Tobą wewnętrzną stronę dłoni – robi to nieświadomie, dlatego ten sygnał nie może Cię zmylić.

Jeśli bawi się włosami, nawija loki na palce i często odgarnia włosy z karku – punkt dla Ciebie. Częste unoszenie rąk i odsłanianie pach to także sygnał, że jej się podobasz (wysyła Ci w ten sposób sygnał zapachowy w postaci feromonów).

Twarz i oczy

To prawda, że oczy są zwierciadłem duszy. Jeśli zauważysz, że wpatruje się w Ciebie przez dłuższą chwilę, to zdecydowanie sygnał zainteresowania. Dość łatwo odróżnisz zwykłe spojrzenie od maślanych oczu, które nie mogą się od Ciebie oderwać, ale kobiety są mistrzyniami gierek i przemyślanych zachowań, dlatego ocena tego sygnału czasem nie jest oczywista. Jeśli do zalotnych spojrzeń dołącza zmysłowe odgarnianie włosów lub przechylanie głowy w bok – na pewno jej się podobasz.

Jeżeli zauważysz, że Twoja rozmówczyni często mruga (więcej niż 14 – 16 razy na minutę), prawdopodobnie nie jest z Tobą szczera.

Nogi

W stopach znajduje się ponad 7 tysięcy zakończeń nerwowych czułych na impulsy, dlatego nogi są świetnym barometrem uczuć. Zwróć uwagę w jakiej pozycji siedzi kobieta, gdy jesteście na randce. Jeżeli palce jej stóp są skierowane w Twoją stronę, z pewnością jest Tobą zainteresowana. To tzw. pozycja otwarta, w której partnerka nie ma przed Tobą nic do ukrycia.

Jeśli jej biodra lub uda są wysunięte w przód, prawdopodobnie jest na Ciebie wkurzona lub… znudzona Twoim towarzystwem. Zakładanie nogi na nogę to niezwykle kobieca pozycja eksponująca seksapil, dlatego jeśli siada tak w Twojej obecności – bardzo jej się podobasz.