Strona główna » Seks i związki » 7 produktów, które zwiększą Waszą ochotę na seks

7 produktów, które zwiększą Waszą ochotę na seks

7 produktów, które zwiększą Waszą ochotę na seks

1. Tuńczyk

Ryby i owoce morza to popularne i bardzo skuteczne afrodyzjaki, z których chętnie korzystają nie tylko mieszkańcy gorącego Południa. Tuńczyk zawiera dużo witaminy B3, zwanej naukowo niacyną. To składnik, który rozrzedza krew – zapewni Ci lepszą erekcję i mocniejsze doznania.

2. Banan

Do niezawodnej, silnej erekcji niezbędne jest prawidłowe ciśnienie krwi w Twoim organizmie. W utrzymaniu odpowiedniego poziomu pomoże Ci potas – znajdziesz go w bananie, ale i pomidorach czy suszonych figach.

3. Kurczak

Mięso kurczaka jest bogatym źródłem witaminy B6 oraz cynku – substancji odpowiedzialnych za wzmożone wydzielanie testosteronu. Ten z kolei podnosi Twoje libido i zapewnia osiąganie silnych i długich erekcji. Cynk wpływa także na jakość nasienia i płodność, dlatego przyda Ci się szczególnie, jeśli planujecie powiększenie rodziny.

4. Arbuz

Badania wielokrotnie udowodniły, że jedzenie arbuza przez mężczyzn działa podobnie do zażywania… viagry. Wszystko dzięki zawartości cytruliny i argininy, które rozszerzają naczynia krwionośne i ułatwiają dopływ krwi do Twoich narządów intymnych. Sięgaj po arbuza jak najczęściej, by zapomnieć o jakichkolwiek problemach z potencją.

5. Gorzka czekolada

Nie od dziś wiadomo, że czekolada jest jednym z najsilniejszych afrodyzjaków. Powinna być gorzka, bo tylko taka zawiera największą ilość kakao, które obniża ciśnienie krwi i rozluźnia naczynia krwionośne. Dzięki gorzkiej czekoladzie usprawnisz pracę ciała jamistego w penisie i osiągniesz mocniejszy wzwód.

6. Szparagi

Ze względu na dużą zawartość potasu, wapnia oraz witaminy E, szparagi wspomagają produkcję hormonów (w tym testosteronu) i dodają energii. Regularne jedzenie szparagów poprawi Twoją kondycję seksualną i zapewni wyjątkowo silne orgazmy.

7. Szpinak

Największą korzyść dla Twojego życia seksualnego przyniesie szpinak jedzony na surowo. Jest on bogaty w koenzym Q10, który poprawia jakość nasienia, zwiększa ruchliwość plemników i pomaga wzmocnić erekcję.