Strona główna » Seks i związki » 5 typów kobiet, które warto poznać

5 typów kobiet, które warto poznać

5 typów kobiet,  które warto poznać

1. Artystka

Podstawową zaletą związku z artystyczną duszą jest udział w wielu ciekawych wydarzeniach: z pewnością pojawisz się na popularnych festiwalach, zobaczysz interesujące wystawy i nie ominie Cię żadna ważna impreza kulturalna w mieście. Dzięki artystce masz szanse poszerzyć swoje horyzonty i poznać interesujących ludzi. To świetna partnerka dla mężczyzn kochających długie rozmowy, kino, literaturę i sztukę. Artystki są zwykle dobrymi, otwartymi na nowe doświadczenia kochankami. Chętnie eksperymentują i z pewnością nie raz zaskoczą Cię w łóżku.

2. Imprezowiczka

Z taką dziewczyną nigdy nie będziesz się nudzić. Zapomnij o leniwych wieczorach przed telewizorem. Klubowiczka jest spontaniczna, radosna i nie brak jej odwagi do nowych wyzwań. Możesz być pewien, że zawsze będzie perfekcyjnie wystylizowana – najmodniejsze ciuchy, makijaż i fryzura sprawia, że w klubie skupiają się na niej wszystkie spojrzenia mężczyzn. A Ty czujesz dumę wiedząc, że każdy z nich chciałby być na Twoim miejscu. To doskonała dziewczyna do łóżka, ale musisz liczyć się z tym, że szybko może się Tobą znudzić. Uwielbia flirty i kolejne przygody.

3. Bizneswoman

Kobieta sukcesu często odstrasza „zwykłych” mężczyzn, którzy boją się dominacji i nie chcą czuć się słabszą stroną związku. Tymczasem bardzo często bizneswoman szuka właśnie normalnego faceta, który ją rozluźni po ciężkim dniu w pracy, rozbawi i zabierze na wycieczkę za miasto. Taka kobieta jest bardzo ambitna i pracowita, dlatego z pewnością doskonale sprawdzi się w sypialni.

4. Domatorka

Ten typ kobiety to idealna towarzyszka dla miłośnika tradycji. Uwielbia dbać o dom, z przyjemnością gotuje (i robi to fantastycznie!), a do tego stwarza niebywałe domowe ciepło, do którego zawsze chce się wracać. Rodzinne wartości stawia ponad korporacyjną karierą i zdobywaniem świata. W łóżku może być konserwatywna, ale stara się spełniać oczekiwania partnera, dlatego jest skłonna do nowości i zmian.

5. Pani psycholog

To kobieta, która z ogromną pasją pracuje nad związkiem. Przy niej odpoczniesz od fochów i cichych dni. Uważa, że podstawą udanego związku jest dobra komunikacja, dlatego każdy problem stara się przedyskutować i rozwiązać. To idealna partnerka dla mężczyzny, który twardo stąpa po ziemi i nie przepada za rozmarzonymi romantyczkami. W łóżku oczekuje pomysłowości, pieszczot i długiej gry wstępnej.