Strona główna » Seks i związki » 5 typów kobiet, które warto poznać

5 typów kobiet, które warto poznać

Jeśli zwykłeś mówić, że wszystkie panie są takie same, prawdopodobnie wciąż wybierasz ten sam typ kobiecego charakteru. To częsta przypadłość mężczyzn ze skłonnością do określonego typu osobowości. Tymczasem każdy psycholog zapewni, że warto przełamywać lęk przed nowym doświadczeniem i wyjść poza znane i oswojone schematy. Dlaczego? Poznaj 5 typów kobiet, które odpowiedzą Ci na to pytanie.

5 typów kobiet,  które warto poznać

1. Artystka

Podstawową zaletą związku z artystyczną duszą jest udział w wielu ciekawych wydarzeniach: z pewnością pojawisz się na popularnych festiwalach, zobaczysz interesujące wystawy i nie ominie Cię żadna ważna impreza kulturalna w mieście. Dzięki artystce masz szanse poszerzyć swoje horyzonty i poznać interesujących ludzi. To świetna partnerka dla mężczyzn kochających długie rozmowy, kino, literaturę i sztukę. Artystki są zwykle dobrymi, otwartymi na nowe doświadczenia kochankami. Chętnie eksperymentują i z pewnością nie raz zaskoczą Cię w łóżku.

2. Imprezowiczka

Z taką dziewczyną nigdy nie będziesz się nudzić. Zapomnij o leniwych wieczorach przed telewizorem. Klubowiczka jest spontaniczna, radosna i nie brak jej odwagi do nowych wyzwań. Możesz być pewien, że zawsze będzie perfekcyjnie wystylizowana – najmodniejsze ciuchy, makijaż i fryzura sprawia, że w klubie skupiają się na niej wszystkie spojrzenia mężczyzn. A Ty czujesz dumę wiedząc, że każdy z nich chciałby być na Twoim miejscu. To doskonała dziewczyna do łóżka, ale musisz liczyć się z tym, że szybko może się Tobą znudzić. Uwielbia flirty i kolejne przygody.

3. Bizneswoman

Kobieta sukcesu często odstrasza „zwykłych” mężczyzn, którzy boją się dominacji i nie chcą czuć się słabszą stroną związku. Tymczasem bardzo często bizneswoman szuka właśnie normalnego faceta, który ją rozluźni po ciężkim dniu w pracy, rozbawi i zabierze na wycieczkę za miasto. Taka kobieta jest bardzo ambitna i pracowita, dlatego z pewnością doskonale sprawdzi się w sypialni.

4. Domatorka

Ten typ kobiety to idealna towarzyszka dla miłośnika tradycji. Uwielbia dbać o dom, z przyjemnością gotuje (i robi to fantastycznie!), a do tego stwarza niebywałe domowe ciepło, do którego zawsze chce się wracać. Rodzinne wartości stawia ponad korporacyjną karierą i zdobywaniem świata. W łóżku może być konserwatywna, ale stara się spełniać oczekiwania partnera, dlatego jest skłonna do nowości i zmian.

5. Pani psycholog

To kobieta, która z ogromną pasją pracuje nad związkiem. Przy niej odpoczniesz od fochów i cichych dni. Uważa, że podstawą udanego związku jest dobra komunikacja, dlatego każdy problem stara się przedyskutować i rozwiązać. To idealna partnerka dla mężczyzny, który twardo stąpa po ziemi i nie przepada za rozmarzonymi romantyczkami. W łóżku oczekuje pomysłowości, pieszczot i długiej gry wstępnej.

Już oceniłeś artykuł.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *